Kosgep | Kosgeb Destekleri | Kosgeb Kredi

Yasal Tefeci Adresleri İletişim (Güncel Tefeci Numaraları)

25.06.2018

Bankalardan kredi onayı alamayanlar, tercihlerini yakın akrabalar veya tefeci tabir edilen şahıslardan faiz ile borç para bulma derdine düşebilir. Ancak nereden para bulacaklarını tam olarak kestiremezler. Bu nedenle yasal tefeci adresleri iletişim numaraları dahil bir çok konuyu buradan bulabileceksiniz.

Tefeci Arıyorum?

Öncelikle şunu bilmenizde fayda var. Tefecilerin katı kuralları hatta bankalardan daha ağır şartları vardır. Bankalara göre faiz oranları daha yüksek ve esnek ödeme süreleri yoktur. Bir alırken beş katını verebilir hatta elinizdeki bulgurdan da olabilirsiniz. Tefecilerden para alarak iş yapılmadığının kanıtını her türlü ıspatlayabiliriz. Bu nedenle tefecilerden para almayı veya ipotek karşılığında nakit para almayı tavsiye etmiyoruz. Tefecilerin çoğu babanızın oğlu olmaması nedeni ile sizlere karşılıksız para vermez. Yani onların güvenini sağlayacak etkenlerden yararlanmanız gerekiyor. Bunlar ise senet ile para almak veya üzerinizdeki bir eşyayı arabayı hatta dairenizi ipotek ettirmek şartı aranmakta. Yani ipotek ettirerek, borç para alabilirsiniz ancak vade süresinin kısa olması ve faizlerin yüksek olması nedeni ile ipotek ettirilen mülkün kesin olarak elinizden gideceğini belirtelim.

Tefeci arıyorum kelimesi yurdun tamamında arandığını belirtelim. Genelde tefeci aramak isteyen bireyler, kahvelerde veya kumarhanelerde bulunuyor. Bu nedenle bu gibi iş yerlerinde bu şahısları bulmak mümkün. Ancak banka ile tefecileri kıyasladığımızda bankaların daha karlı bir teklif ile karşınıza geleceğini belirtelim.

Tefecilik Yasal Mı?

Tefecilik kesinlikle yasal değildir bu nedenle bu gibi şahısların yapmış olduğu işlemler cezai yaptırımların devreye girmesine neden olacaktır. Ancak senet ile imzalanan evrakların yasal dayanakları olduğunu belirtelim. Yani senete imza atan bireyin hiçbir şart altında o borçtan kurtulması imkansızdır denilebilir. Kısaca açıklamak istersek; Tefecilik suç mudur sorusuna yanıtımız suçtur cevabı gelecektir. Zira aşağıdaki yasal kısmına dikkat edersek suç olduğunu fark edebilirsiniz.

” Madde 241 – (1) Kazanç elde etmek amacıyla başkasına ödünç para veren kişi, 2 yıldan 5 yıla kadar hapis ve 5000 güne kadar adli para cezasi ile cezalandırılır. ”

Ancak sizler şu şekilde düşünebilirsiniz ; tefecinin yaptığı işi zaten bankalar yapıyor neden bankalar ceza almıyor? Diyebilirsiniz. Ancak bankalar devlete hem vergisini hem de sigorta masraflarını vermekte. Dosya masrafı dahil bir çok kalem giderini devletin denetimi altında gerçekleştirir. Bu nedenle yasal dayanaklara bakıldığında tefecilerin illegal işler yaptığını açıkça söyleyebiliriz. Sizler ise aramalarda yasal tefeci diye arama yaparak bu işin yasal kısmına odaklanabilirsiniz. Yasal tefeci şuan ülkemizde mecaz anlamda bankalar gelmektedir. Yasal dayanakları olması nedeni ile bankalardan borç para alabilir ve işlerinizi yürütebilirsiniz. Belirli faiz oranları karşısında tüm bankalar sizlere ihtiyaç kredisi veya konut kredisi sunabilir. Ayrıca son yıllarda popüler olan borç kapatma kredisi başvurusu dahi yapabilirsiniz.

Tefeci İletişim Adresleri

Tefecilerin büyük çoğunluğu il bazında İstanbul, Ankara gibi önemli kentlerde olsa da, Doğu illerinde de fazlası ile bulunuyor. Bu nedenle buralardaki kumarhanelerde tefeci bulmak oldukça kolaydır. Ancak bunları bir kere atmanız gerekiyor. Zira bankalar sizlere daha karlı cazipler ile kredi teklifi sunacaklar. Düşük faizli ihtiyaç kredisi başvuruları çoğu bankalarda faiz oranlarının düşmesi nedeni ile tercih edilebilir. Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu veya cepteteb ihtiyaç kredisi ile aradığınız bulmak istediğiniz nakit parayı acil bir şekilde bulmak mümkün. Yine akbank direkt bankacılık hizmeti ile 20000 TL veya 15000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Tefeci iletişim adresleri bu nedenle sizlere kolay bir çözüm gelebilir. Ancak bankalardan kredi başvurusu yapınca ne denli karlı geleceğini zamanla öğrenecek ve bizlere hak vermiş olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar
 1. HİDAYET dedi ki:

  e devlette 118 de bankalarda gözüken bütün icra ve dava dosyalarınızı siliyoruz.
  ön ödeme vb. para talebi yoktur.

  şaka değil gerçek.

  1. Eda dedi ki:

   Yardımcı olurmusunuz

  2. mert dedi ki:

   merhaba memurum acil 20.000 tlye ihtiyaçım var yardımcı olurmusunuz

  3. Kerem dedi ki:

   Yardımcı olur musunuz

 2. Emrah dedi ki:

  Yardimci olurmusunuz senetle kredi ihtiyacım var icra ve banka kart borçlarım ve fatura borçlarım var acil ihtiyaç lütfen irtibat Geçin

 3. Özay dedi ki:

  Bana 15 binlira lazım yardımcı olurmusunuz mail adresim

 4. maşallah dedi ki:

  10 tl ye ihtiyacım var

 5. onur dedi ki:

  Cok cok acil 5000 tl lazim 10000 olarak geri odemesini yaparim okeskek99 gmailden ulasabilir misiniz

 6. uğur dedi ki:

  ACİL NAKİTE İHTİYACIM VAR

 7. Fikret dedi ki:

  25 bin lira lazim cok acil yardimcin olurmusunuz

 8. Burak dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacım var.

 9. salih dedi ki:

  slm istanbuldayım acil 15 bine ihtiyacım var tel yardımcı louncok zordayım

 10. Resul dedi ki:

  Acil 10bine ihtiyacım var 3bintl aylık maaşım var ayda bintl öderim crazy_totti12@outlook.com

 11. mehmet dedi ki:

  merhaba acil 2000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz.