Kosgep | Kosgeb Destekleri | Kosgeb Kredi

Kosgeb Kilis İletişim Adresi

25.12.2018

Girişimcilere ve esnaflara büyük destek olan kosgeb sayesinde ekonomik ihtiyaçlarınız giderilmekte. Özellikle kosgeb kilis il müdürlüğünün nerede olduğunu ve iletişim adreslerini merak edenler, aşağıdaki bilgilere bakarak kolayca kosgep kilis adresine ulaşabilir. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var zira kosgeb kilis sanıldığı kadar kolay bir yerde değil. Oraya gidince zaten ne demek istediğimizi anlayacaksınız! Özellikle kredi ve hibeler için kosgeb bulunmaz bir fırsattır. Esnaf kredilerinde faizsiz kredi verirken, girişimcilere ise hibe yani karşılıksız kredi verilir. Ancak girişimci sertifikası hibe başvurularında alınması şarttır.

Kosgeb Kilis

Anadolu’nun önemli kentlerinden biri olan Kilis, bölge ve ilçe halkı tarafından sevilen bir kenttir. Antalya da yaşayan vatandaşların bugünlerde kosgeb adresini merak edebileceklerini belirtelim. Zira kosgeb destek ödemeleri sayesinde binlerce esnaf, faizsiz kredi alabilecek. Ancak bildiğiniz gibi kosgeb desteklerinden yararlanmak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Bu şartları da diğer konularımızda detaylıca anlatmıştık.

KOSGEB KİLİS MÜDÜRLÜĞÜ
EKREM ÇETİN MAH. GÜNER ÖZMEN BULVARI SAYAOĞLU SOK. NO:8 KİLİS
kilis@kosgeb.gov.tr
kilis.kosgeb.gov.tr
0348 822 20 64
0348 822 20 60
KEP: kosgeb.kilis@hs01.kep.tr

Kosgeb Kilis Girişimcilik Kursları

Girişimcilik kurs başvuruları her ay yenilenmekte olup, başvuru sayısına göre sınıflar açılmaktadır. Başvurular için en yakın kosgeb il müdürlüğüne şahsen uğramanız ve gerekli olan evrakları teslim etmeniz gerekiyor. Kosgeb kredisi ve hibe kredilerden yararlanmak isteyenler, girişimcilik sertifikası alması zorunludur. Bu sertifika ile bu hibe yani karşılıksız paradan yararlanabilirsiniz.

kosgeb kilis

Yukarıdaki adrese giderek veya telefon numarasından arayarak konu hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Gitmeden önce kosgeb çalışma saatleri bakmanız önerilir. Hafta sonu kosgeb açık değildir aksi durumlarda önceden bilgi verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.