Kosgep | Kosgeb Destekleri | Kosgeb Kredi

Kosgeb Giresun İletişim Adresi

23.04.2019

Girişimcilere ve esnaflara büyük destek olan kosgeb sayesinde ekonomik ihtiyaçlarınız giderilmekte. Özellikle kosgeb Giresun il müdürlüğünün nerede olduğunu ve iletişim adreslerini merak edenler, aşağıdaki bilgilere bakarak kolayca kosgep Giresun adresine ulaşabilir. Oraya gidince zaten ne demek istediğimizi anlayacaksınız! Özellikle kredi ve hibeler için kosgeb bulunmaz bir fırsattır. Esnaf kredilerinde faizsiz kredi verirken, girişimcilere ise hibe yani karşılıksız kredi verilir. Ancak girişimci sertifikası hibe başvurularında alınması şarttır. Kosgeb destekleri günümüz şartlarında iş sahibi olmak isteyip de ekonomik destek almayanlar için son derece önemli kurumlar arasındadır.

Kosgeb Giresun

Önemli kentlerinden birinde yaşayan vatandaşlar, kosgeb destekleri olarak nereye başvuracaklarını tam olarak bilmeyebilir. Özellikle her 3 ayda bir açılan kosgeb girişimcilik sertifikası almak isteyenler kosgeb ile iletişim halinde kalmalarını önermekteyiz. Burada yaşayan vatandaşların bugünlerde kosgeb adresini merak edebileceklerini belirtelim. Zira kosgeb destek ödemeleri sayesinde binlerce esnaf, faizsiz kredi alabilecek. Ancak bildiğiniz gibi kosgeb desteklerinden yararlanmak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Bu şartları da diğer konularımızda detaylıca anlatmıştık.

Gedikkaya Mah. Nihatbey Cad. No:6 28100
giresun@kosgeb.gov.tr
giresun.kosgeb.gov.tr
0 454 287 00 07
0 454 287 00 10
KEP: kosgeb.giresun@hs01.kep.tr

Kosgeb Giresun Girişimcilik Kursları

Girişimcilik kurs başvuruları her ay yenilenmekte olup, başvuru sayısına göre sınıflar açılmaktadır. Başvurular için en yakın kosgeb il müdürlüğüne şahsen uğramanız ve gerekli olan evrakları teslim etmeniz gerekiyor. Kosgeb kredisi ve hibe kredilerden yararlanmak isteyenler, girişimcilik sertifikası alması zorunludur. Bu sertifika ile bu hibe yani karşılıksız paradan yararlanabilirsiniz.

kosgeb giresun

Yukarıdaki adrese giderek veya telefon numarasından arayarak konu hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Gitmeden önce kosgeb çalışma saatleri bakmanız önerilir. Hafta sonu kosgeb açık değildir aksi durumlarda önceden bilgi verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.