Kosgep | Kosgeb Destekleri | Kosgeb Kredi

Kosgeb Erzurum İletişim Adresi

09.10.2018

Kosgeb Erzurum il müdürlüğüne ulaşmak ve aklınızdaki soruların yanıtlarını bulmak istiyorsanız, kosgeb erzurum iletişim adresi ile kolayca öğrenebilirsiniz. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var zira kosgeb Erzurum sanıldığı kadar kolay bir yerde değil. Oraya gidince zaten ne demek istediğimizi anlayacaksınız! Özellikle kredi ve hibeler için kosgeb bulunmaz bir fırsattır. Esnaf kredilerinde faizsiz kredi verirken, girişimcilere ise hibe yani karşılıksız kredi verilir. Ancak girişimci sertifikası hibe başvurularında alınması şarttır.

Kosgeb Erzurum

Anadolu’nun önemli kentlerinden biri olan Erzurum, bölge ve ilçe halkı tarafından sevilen bir kenttir. Erzurum da yaşayan vatandaşların bugünlerde kosgeb adresini merak edebileceklerini belirtelim. Zira kosgeb destek ödemeleri sayesinde binlerce esnaf, faizsiz kredi alabilecek. Ancak bildiğiniz gibi kosgeb desteklerinden yararlanmak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Bu şartları da diğer konularımızda detaylıca anlatmıştık.

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Cad. P.K.:25090
erzurum@kosgeb.gov.tr
erzurum.kosgeb.gov.tr
0442 329 06 00
0442 329 06 03
KEP: kosgeb.erzurum@hs01.kep.tr

Kosgeb Erzurum Girişimcilik Kursları

Girişimcilik kurs başvuruları her ay yenilenmekte olup, başvuru sayısına göre sınıflar açılmaktadır. Başvurular için en yakın kosgeb il müdürlüğüne şahsen uğramanız ve gerekli olan evrakları teslim etmeniz gerekiyor. Kosgeb kredisi ve hibe kredilerden yararlanmak isteyenler, girişimcilik sertifikası alması zorunludur. Bu sertifika ile bu hibe yani karşılıksız paradan yararlanabilirsiniz.

kosgeb erzurum

Yukarıdaki adrese giderek veya telefon numarasından arayarak konu hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Gitmeden önce kosgeb çalışma saatleri bakmanız önerilir. Hafta sonu kosgeb açık değildir aksi durumlarda önceden bilgi verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.