Kosgep | Kosgeb Destekleri | Kosgeb Kredi

Kosgeb Erzincan İletişim Adresi

09.10.2018

Kosgeb Erzincan il müdürlüğüne ulaşmak ve aklınızdaki soruların yanıtlarını bulmak istiyorsanız, kosgeb Erzincan iletişim adresi ile kolayca öğrenebilirsiniz. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var zira kosgeb Erzincan sanıldığı kadar kolay bir yerde değil. Oraya gidince zaten ne demek istediğimizi anlayacaksınız! Özellikle kredi ve hibeler için kosgeb bulunmaz bir fırsattır. Esnaf kredilerinde faizsiz kredi verirken, girişimcilere ise hibe yani karşılıksız kredi verilir. Ancak girişimci sertifikası hibe başvurularında alınması şarttır.

Kosgeb Erzincan

Anadolu’nun önemli kentlerinden biri olan Erzincan, bölge ve ilçe halkı tarafından sevilen bir kenttir. Erzincan da yaşayan vatandaşların bugünlerde kosgeb adresini merak edebileceklerini belirtelim. Zira kosgeb destek ödemeleri sayesinde binlerce esnaf, faizsiz kredi alabilecek. Ancak bildiğiniz gibi kosgeb desteklerinden yararlanmak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Bu şartları da diğer konularımızda detaylıca anlatmıştık.

Atatürk Mahallesi Muhsin YAZICIOĞLU Caddesi No:10 Kat:2 Merkez/ERZİNCAN
erzincan@kosgeb.gov.tr
erzincan.kosgeb.gov.tr
0446 212 07 00
0446 212 07 02
KEP: kosgeb.erzincan@hs01.kep.tr

Kosgeb Erzincan Girişimcilik Kursları

Girişimcilik kurs başvuruları her ay yenilenmekte olup, başvuru sayısına göre sınıflar açılmaktadır. Başvurular için en yakın kosgeb il müdürlüğüne şahsen uğramanız ve gerekli olan evrakları teslim etmeniz gerekiyor. Kosgeb kredisi ve hibe kredilerden yararlanmak isteyenler, girişimcilik sertifikası alması zorunludur. Bu sertifika ile bu hibe yani karşılıksız paradan yararlanabilirsiniz.

kosgeb erzincan

Yukarıdaki adrese giderek veya telefon numarasından arayarak konu hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Gitmeden önce kosgeb çalışma saatleri bakmanız önerilir. Hafta sonu kosgeb açık değildir aksi durumlarda önceden bilgi verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.