Kosgep | Kosgeb Destekleri | Kosgeb Kredi

Kosgeb Bingöl İletişim Adresi

15.01.2019

Girişimcilere ve esnaflara büyük destek olan kosgeb sayesinde ekonomik ihtiyaçlarınız giderilmekte. Özellikle kosgeb Bingöl il müdürlüğünün nerede olduğunu ve iletişim adreslerini merak edenler, aşağıdaki bilgilere bakarak kolayca kosgep Bingöl adresine ulaşabilir. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var zira kosgeb Bingöl sanıldığı kadar kolay bir yerde değil. Oraya gidince zaten ne demek istediğimizi anlayacaksınız! Özellikle kredi ve hibeler için kosgeb bulunmaz bir fırsattır. Esnaf kredilerinde faizsiz kredi verirken, girişimcilere ise hibe yani karşılıksız kredi verilir. Ancak girişimci sertifikası hibe başvurularında alınması şarttır.

Kosgeb Bingöl

Anadolu’nun önemli kentlerinden biri olan Bingöl, bölge ve ilçe halkı tarafından sevilen bir kenttir. Bingöl de yaşayan vatandaşların bugünlerde kosgeb adresini merak edebileceklerini belirtelim. Zira kosgeb destek ödemeleri sayesinde binlerce esnaf, faizsiz kredi alabilecek. Ancak bildiğiniz gibi kosgeb desteklerinden yararlanmak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Bu şartları da diğer konularımızda detaylıca anlatmıştık.

KOSGEB BİNGÖL MÜDÜRLÜĞÜ
Kültür Mah. Askerlik Şubesi altı Özgür Sokak No: 2
bingol@kosgeb.gov.tr
bingol.kosgeb.gov.tr
04262131344-45
0426 213 13 15
KEP: kosgeb.bingol@hs01.kep.tr

Kosgeb Bingöl Girişimcilik Kursları

Girişimcilik kurs başvuruları her ay yenilenmekte olup, başvuru sayısına göre sınıflar açılmaktadır. Başvurular için en yakın kosgeb il müdürlüğüne şahsen uğramanız ve gerekli olan evrakları teslim etmeniz gerekiyor. Kosgeb kredisi ve hibe kredilerden yararlanmak isteyenler, girişimcilik sertifikası alması zorunludur. Bu sertifika ile bu hibe yani karşılıksız paradan yararlanabilirsiniz.

kosgeb bingöl

Yukarıdaki adrese giderek veya telefon numarasından arayarak konu hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Gitmeden önce kosgeb çalışma saatleri bakmanız önerilir. Hafta sonu kosgeb açık değildir aksi durumlarda önceden bilgi verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.