Kosgep | Kosgeb Destekleri | Kosgeb Kredi

Kosgeb Bilecik İletişim Adresi

Girişimcilere ve esnaflara büyük destek olan kosgeb sayesinde ekonomik ihtiyaçlarınız giderilmekte. Özellikle kosgeb Bilecik il müdürlüğünün nerede olduğunu ve iletişim adreslerini merak edenler, aşağıdaki bilgilere bakarak kolayca kosgep Bilecik adresine ulaşabilir. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var zira kosgeb Bilecik sanıldığı kadar kolay bir yerde değil. Oraya gidince zaten ne demek istediğimizi anlayacaksınız! Özellikle kredi ve hibeler için kosgeb bulunmaz bir fırsattır. Esnaf kredilerinde faizsiz kredi verirken, girişimcilere ise hibe yani karşılıksız kredi verilir. Ancak girişimci sertifikası hibe başvurularında alınması şarttır.

Kosgeb Bilecik

Anadolu’nun önemli kentlerinden biri olan Bilecik, bölge ve ilçe halkı tarafından sevilen bir kenttir. Bilecik de yaşayan vatandaşların bugünlerde kosgeb adresini merak edebileceklerini belirtelim. Zira kosgeb destek ödemeleri sayesinde binlerce esnaf, faizsiz kredi alabilecek. Ancak bildiğiniz gibi kosgeb desteklerinden yararlanmak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Bu şartları da diğer konularımızda detaylıca anlatmıştık.

KOSGEB BİLECİK MÜDÜRLÜĞÜ
Gazipaşa Mahallesi Atatürk Bulvarı Kayı Plaza A Blok Kat: 10 No:53 Merkez/BİLECİK
bilecik@kosgeb.gov.tr
bilecik.kosgeb.gov.tr
0228 210 02 12
0228 210 02 15
KEP: kosgeb.bilecik@hs01.kep.tr

Kosgeb Bilecik Girişimcilik Kursları

Girişimcilik kurs başvuruları her ay yenilenmekte olup, başvuru sayısına göre sınıflar açılmaktadır. Başvurular için en yakın kosgeb il müdürlüğüne şahsen uğramanız ve gerekli olan evrakları teslim etmeniz gerekiyor. Kosgeb kredisi ve hibe kredilerden yararlanmak isteyenler, girişimcilik sertifikası alması zorunludur. Bu sertifika ile bu hibe yani karşılıksız paradan yararlanabilirsiniz.

kosgeb bilecik

Yukarıdaki adrese giderek veya telefon numarasından arayarak konu hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Gitmeden önce kosgeb çalışma saatleri bakmanız önerilir. Hafta sonu kosgeb açık değildir aksi durumlarda önceden bilgi verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.