Kosgep | Kosgeb Destekleri | Kosgeb Kredi

Kosgeb Balıkesir İletişim Adresi

05.01.2019

Girişimcilere ve esnaflara büyük destek olan kosgeb sayesinde ekonomik ihtiyaçlarınız giderilmekte. Özellikle kosgeb balıkesir il müdürlüğünün nerede olduğunu ve iletişim adreslerini merak edenler, aşağıdaki bilgilere bakarak kolayca kosgep balıkesir adresine ulaşabilir. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var zira kosgeb Balıkesir sanıldığı kadar kolay bir yerde değil. Oraya gidince zaten ne demek istediğimizi anlayacaksınız! Özellikle kredi ve hibeler için kosgeb bulunmaz bir fırsattır. Esnaf kredilerinde faizsiz kredi verirken, girişimcilere ise hibe yani karşılıksız kredi verilir. Ancak girişimci sertifikası hibe başvurularında alınması şarttır.

Kosgeb Balıkesir

Anadolu’nun önemli kentlerinden biri olan Balıkesir, bölge ve ilçe halkı tarafından sevilen bir kenttir. Balıkesir de yaşayan vatandaşların bugünlerde kosgeb adresini merak edebileceklerini belirtelim. Zira kosgeb destek ödemeleri sayesinde binlerce esnaf, faizsiz kredi alabilecek. Ancak bildiğiniz gibi kosgeb desteklerinden yararlanmak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Bu şartları da diğer konularımızda detaylıca anlatmıştık.

KOSGEB BALIKESİR MÜDÜRLÜĞÜ
Kasaplar Mah. Okul Sokak No:14 PK. 10100 Altıeylül / BALIKESİR
balikesir@kosgeb.gov.tr
balikesir.kosgeb.gov.tr
0266 244 20 33
0266 244 29 33
KEP: kosgeb.balikesir@hs01.kep.tr
Harita için tıklayınız
Burhaniye TO – KOSGEB Temsilciliği
Hürriyet Cad. No:58 Burhaniye/Balıkesir

0266 422 10 44
0266 412 73 28
Harita için tıklayınız
Bandırma TO Temsilciliği
Mehmet Akif Erso Cad. No:29/2 Bandırma

0 266 715 1800
0 266 715 1800

Kosgeb Balıkesir Girişimcilik Kursları

Girişimcilik kurs başvuruları her ay yenilenmekte olup, başvuru sayısına göre sınıflar açılmaktadır. Başvurular için en yakın kosgeb il müdürlüğüne şahsen uğramanız ve gerekli olan evrakları teslim etmeniz gerekiyor. Kosgeb kredisi ve hibe kredilerden yararlanmak isteyenler, girişimcilik sertifikası alması zorunludur. Bu sertifika ile bu hibe yani karşılıksız paradan yararlanabilirsiniz.

kosgeb balıkesir

Yukarıdaki adrese giderek veya telefon numarasından arayarak konu hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Gitmeden önce kosgeb çalışma saatleri bakmanız önerilir. Hafta sonu kosgeb açık değildir aksi durumlarda önceden bilgi verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.