Kosgep | Kosgeb Destekleri | Kosgeb Kredi

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2018-2019

30.04.2018

Bireyler ister istemez şahıslara veya bankalara borçlanabilir. Bu durumda acil nakit ihtiyaçlarında borç para bulmak sanıldığı kadar kolay değildir. Bu nedenle bireyler, borç kapatma kredisi veren bankalar veya borç para verenleri merak etmekte.

Borç Kapatma Kredisi

Bu kredi türü diğer kredilere göre faiz oranları dahilinde işlediğini belirtelim. Yani bankalar sizlere borcunu ben kapatacağım ancak faiz almıyorum dememekte. Sizlerin borcunu üstleniyor ve yeni bir faiz oranı karşılığında borcunuzu ödeyerek sizleri kendine borçlu yapıyor. Kısaca bir elden alıp diğer ele vermesi olarak anlatılabilir.

Borç kapatma kredilerinde faiz oranları ihtiyaç kredisi olarak düşünülmeli. Ev kredisi faiz oranlarına göre daha fazla olup, başvuru şartları genelde aynı olmaktadır. Kredi başvuru formunu doldurup online kredi başvurusu yaparak, başvuru açıklamasına da borç ödemesi yazmanız kafidir. Kredi onayı alanlar banka şubesi yolunu tutarak imza karşılığında alacakları krediyi nakit olarak alabilirler. Kefil vb. durum olmadan kolayca kredi başvurusu yaparak size lazım olan acil nakit parayı almış olacaksınız.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Birçok bankanın borç kapatma için kredi başvurusunda bulunan bireylere onay verdiğini belirtelim. Bu bankalar başta cepteteb (TEB) bankası olmakla beraber, QNB Finansbank, iş bankası, Denizbank, yapı kredi bankası, Akbank gibi bankalar gelmektedir. Burada en uygun faizli ihtiyaç kredisi sunan bankaları araştırmanız önerilir. Ancak bizler araştırmalarımıza göre cepteteb ihtiyaç kredisi müşterilere çok uygun faizli borç kapatma kredisi sunuyor. Sizlerde bankanın şartlarına bakarak, size uyuyorsa kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bankalardan kredi çekme aşamasında kredi faiz oranları ve vade seçenekleri büyük önem taşır. Kredi taksit ödemeleri yani vade sayısı ne kadar çok olursa bankaya ödenen faiz daha da artacaktır. Buna göre gelir gider durumlarına bakarak, kredi vade süresini ideal bazda tutmanız sizlerin yararına olacaktır.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç kapatma kredisi garanti başta olmak üzere Vakıfbank, Denizbank, yapı kredi bankaları da gelmektedir. Burada dikkat etmeniz gerekenler arasında borç tutarının çekilecek olan kredi tutarının altında olmasıdır. Aksi takdirde kredi onayı alma ihtimaliniz düşecektir. Kredi onaylarında kişilerin gelir durumu ve sigorta bilgisi büyük öneme sahiptir. Geliri olmayan ancak para kazandığını belgeler dahilinde sunabilen bireylerin kredi onayı alma şansları da olacaktır. Bu nedenle findeks kredi notu kredi başvurularında notun değer derecesine göre yüksek olmasında fayda olacaktır. Sizler de bankalardan borç kapatma kredisi adı altında kredi başvurusu yapacaksanız öncelikle findeks kredi notuna bakmanız sizlerin kredi alma aşamasındaki durumunuzu göz atmanızda fayda sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. bülent toper dedi ki:

  ben icralık oldum borc kapatma kırıdısı cekebilirmyım

 2. serdar dedi ki:

  senetle nakıt imkanı sağlanır almak istiyen bay ve bayan arkadaşlar ulaşsınlar

 3. halide dedi ki:

  senetle nakit imkanı sağlanır arayın

  1. Esra dedi ki:

   Merhaba borcum var ödemek için borç para gerekli.iş yeri açmak istiyorum.