Kosgep | Kosgeb Destekleri | Kosgeb Kredi

2018-2019 Yılı Yeni İş Fikirleri

14.05.2018

Kosgeb üzerinden hibe kredi veya nakit para almak isteyenler, kesinlikle yeni fikirleri bulmak zorunda. Girişimcilik sertifikası alanlar kosgebe verecekleri proje örneklerinde açacakları işin her türlü detayını sunmak zorunda. 2018/2019 yılı yeni fikirleri aramak veya bulmak isteyenler aşağıdaki kısımlara bakarak bulundukları yerlerde para kazandıran iş fikirleri sayesinde işyerlerini açabilirler.

Yeni İş Fikirleri

Bugün sizlere para kazandıran ve kar marjı yüksek olan bir iş fikirlerini sunarak, bu alanda ilk olabilirsiniz. Yaz aylarında sineklik olmazsa olmaz ihtiyaçlar arasında. Sineklik yaparak para kazanmak mümkün. Tabi sineklik yapma aşamasında sizlerin devreye girmesi kar marjını daha da artıracaktır. İnsanlar hazıra para kazanma derdinde oldukları için bu gibi basit işleri de başkasına yaptırmakta. Ancak sineklik profilini, sineklik filesini alarak %400 oranında para kazanmak mümkün. Bir sineklik yapma maliyeti pencereler dahil 8/9 TL arasında. Bunun satışı ise küçük kentlerde 25 TL, büyük kentlerde 40 TL olmakta. Bir dairede en az 5 sineklik siparişi alınabilir.

Sineklik yapma aşamasında seyyar sineklik yaparak para kazanmak mümkün. Bu aşamada sizlerin bir tane pikap alarak daireleri dolaşmanız gündelik bazda 1000 TL kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

İş Fikirleri 2018-2019

Toptancılık yaparak para kazanmak ülkemizde çok ideal meslekler arasında. Ürünleri toptan alarak parça başı bunları satmak kar marjını artırmaktadır. Genelde ülkemizde pimapen ve mobilya sektörü para getirisi bakımından yüksektir. Mobilya derken mdf toptan kalıp şeklinde alıp, bir iki ay bekletip zam geldiğinde genelde geliyor bunları toptancısına satarak parayı katlamak mümkün.

Diğer bir iş fikirleri ise alüminyum alıp bekletip satmak zira bu sektörde zamlar hemen her ay olmakla beraber getiri bakımından ideal düzeydedir. Profil en fazla tercih edilenler arasında olsa da alüminyum işleme makineleri de getiri bakımından iyi bir kazancı bulunur. Sizler gelen siparişleri teslim ederek bu alanda başarılı bir adım atmış olacaksınız. Zaten kosgebinde aradığı özellikler bunlar yani kosgeb sizlere diyor ki, üreten kişilere bizler hibe veriyoruz. Yeter ki sizler üretin ve devamını getirin. Bildiğiniz gibi kosgeb kredilerinde 2 türlü kredi türü bulunur. Bunlar hibe yani karşılıksız para olup, diğeri de faizsiz kredi olarak sizlere sunmasıdır.

Para Kazandıran İş Fikirleri

Normal para kazanmak isteyenler ise belirli iş karşılığında para kazanabilirler. Bunların başında makale yazarak para kazanmak söz konusu. Ortalama kendi ajansımız dahi her ay binlerce TL şahıslara ödeme yapmaktadır. Sizlerde iş arıyor ve makale yazarak para kazanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Verilen ücretler ise sabit olmakta nedeni de hak yememek için. Ortalama 100 kelime başına bizlerin verdiği ücret 1 TL ve 500 kelimelik makale yazan birine 5 TL ödemekteyiz. Sizler günde 10 makale yazarsanız 50 TL kazanmış olacaksınız. Ödemeler ise anlık yapılıyor ve banka hesabınıza kesintisiz bir şekilde aktarılıyor. Makale yazmak isteyenler siberalemi@hotmail.com dan email ile ulaşabilirler. Makale taleplerinde şartımız

 • Verilen başlıklar ile alakalı olacak
 • Makale %100 özgün olacak
 • Kopya makalelerin ödemeleri yapılmaz.

Para kazandıran bir diğer sektör ise pul biberi alıp satmak. Bildiğiniz gibi batıda büyük kentlerde baharat malzemeleri çok pahalı. Oysa ki memlekette toptancıdan alarak buralarda satabilir ve para kazanabilirsiniz. Kaçak çay, pul biber vb. ürünler hakkında da bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Pul biberin en kaliteli markaları arasında sülüyman çavuşoğlu geliyor bunun kilosu bizde 16 TL ve 10 kg. luk çuvallarda geliyor. Kargo siz karşılamak ile beraber 10 kg fiyatı 160 TL olmakta. Sizler ise oralarda kilosunu 20/25 TL aralığında satarak hızlıca parayı kazanabilirsiniz. İrtibat 0506 946 50 75

Para Kazandıran Yeni İş Fikirleri

Ülkemizde para kazanma konusu ciddi merak edilenler arasında. Var olan parasını yatırım yaparak para kazanmak isteyenlere bakınca, aşağıdaki iş fikirleri sizlere ilham olabilir.

 • Döviz bürosu açmak
 • Altın alıp satmak
 • Kağıt üzerinde olmayan emlakçılık yapmak
 • Araba alım satımı yapmak
 • Toptan ürün tedarikçisi
 • Profil alıp satmak
 • Hırdavat ürün toptancısı
 • Çakmak alıp satmak
 • Akbil bayiliği
 • Spor toto bayiliği
 • İddaa bayiliği

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.